پنج شنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۲
 |  3/ آوریل/ 2022 - 1:04
  |   نظرات: بدون نظر
341 views

سال ۱۴۰۱ کدورت‌ها و دلخوری‌ها را کنار بگذاریم

 

 

 

 

 

 

 سال ۱۴۰۱ کدورت‌ها و دلخوری‌ها را کنار بگذاریم

 فریدون نامی رئیس شورای اسلامی شهر اوز: شایسته است در آغاز سال ۱۴۰۱ عزم را جزم کنیم تا رفتارهایمان را عوض کنیم و تحولی واقعی در خودمان ایجاد کنیم تا بتوانیم اوز را آنگونه که شایسته آن و مردم نجیب و خوبش هست بسازیم، کدورت‌ها و دلخوری‌ها را کنار بگذاریم.

سال ۱۴۰۱ را در شرایطی آغاز می‌کنیم که سال های گذشته را با بحران‌های متعدد و نگران‌کننده پشت سر گذاشتیم که نتیجه آن ایجاد شکاف بین مردم با مردم و در کل موجب ایجاد شکاف‌های اجتماعی و سیاسی در شهر شد.

ما از جمله کسانی هستیم که به دلیل تمایلات و گرایشات اجتماعی، نیاز مبرم به همگرایی و همبستگی با یکدیگر داریم، برای توسعه و پیشرفت شهرمان، ایجاد امید در نسل جوان، ایجاد وحدت و همدلی در شهر، فراهم شدن فرصت‌های پیشرفت، بیش از هر چیز به همگرایی و یک دلی نیاز داریم که نتیجه آن ایجاد ثبات است.

رفتار همگرایانه زمانی اتفاق می‌افتد که افراد باور کنند با همگرایی است که موفقیت به نفع همه و ناکامی نیز به ضرر همگان خواهد بود.

برای ایجاد همگرایی که تاثیر به سزایی بر آرامش و سلامت عمومی خواهد داشت لازم است همه برای رسیدن به این هدف بزرگ تلاش نماییم. صنوف، گروه‌ها و انجمن‌های مردم نهاد و خواسته‌های آن‌ها را ببینیم تا همه احساس کنند که شهر متعلق به آنهاست و برای پیشرفت و سربلندی آن نقش آفرینی کنند.

دلسوز شهرمان باشیم نه به دنبال اهداف، مطامع و منافع خود. بیاییم در ابتدای سال نو طرحی نو دراندازیم و با هم‌دلی و همیاری شهرمان را به سوی ترقی و آبادانی به پیش ببریم؛ بحران‌های گذشته را آسیب شناسی کنیم و از آسیب دیده‌ها عذر خواهی و دلجویی کنیم؛ تند روی‌های مخرب و ویرانگر را کنار بگذاریم، ظرفیت‌هایمان را بالا ببریم، پرده دری و آبروریزی نکنیم، شخصیت‌های مورد توجه مردم را تکریم کنیم، در اداره شهر از همه توان و سلیقه‌ها بهره بگیریم؛ برای نیروهای مردمی و فعالین اجتماعی شایسته و فداکار خود ارزش و احترام قائل باشیم . با همراهی نیرو‌های متعهد و دلسوز تلاش نماییم تا در راستای همگرایی و همبستگی قدم برداریم و در حوزه‌های اجتماعی، فرهنگی و عمرانی فعالیت نماییم.
فرصت را مغتنم می‌شمارم از تمامی صاحب نظران، دانشگاهیان، نمایندگان اصناف و … صرف نظر از گرایش‌ها و جناح‌بندی‌ها دعوت می نمایم تا نظرات خود را مطرح نمایند .
از رسانه های فعال شهر خواهشمندم منعکس‌کننده دیدگاه های مختلف مردم باشند.
بهار سمبل امید، پایان کدورت ها، آغاز فعالیت‌ها، نوآوری و زندگی است و در واقع نیکو بودن هر سال از بهار آن پیداست، از این فرصت استفاده کنیم و موفقیت‌های بزرگ و جدیدی را برای مردم عزیزمان رقم بزنیم.

امیدوارم سال ۱۴۰۱ که ماه اول آن مقارن با ماه رمضان، ماه خدا و معنویت می‌باشد نویدبخش سالی سرشار از موفقیت و پیروزی‌های بزرگ برای اوز باشد. 

 

 بیا تا گل برافشانیم و می در ساغر اندازیم
 فلک را سقف بشکافیم و طرحی نو در اندازیم

 • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید منتشر خواهد شد.
 • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • پیام هایی که به غیر از زبان پارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

آخرین نظرات
 • دوستان بزرگوار و پاکدل از لطف شما نسبت به مرحوم مادرم که مردم آن خطه را دوست میداشت و از زندگی در کنارشان خاطرات شیرین داشت سپاسگزارم . خداوند شمارا در پناه خودبگیرد و سر...
  شیرازی در مطلب: عکسی تاریخی از دانش آموزان دبستان دخترانه پروین اعتصامی اوز در سال ۱۳۳۷
 • من که اکنون در سن ۷۲ سالگی به سر می‌برم آن دوران را به یاد دارم خانواده شریف و نجیب تیمناک که مادر بزرگوار شما نیز یکی از آنان است حق بزرگی به گردن مردم اوز دارند آنان با...
  خضری در مطلب: عکسی تاریخی از دانش آموزان دبستان دخترانه پروین اعتصامی اوز در سال ۱۳۳۷
 • خداوند آن معلم بزرگوار رامورد رحمت خود قرار دهد که درآن زمان باوجود تمام سختی‌ها علم ودانش خودرا دراختیار دانش آموزان آن زمان قرار داد وبا تشکر ازدختر محترم ایشان که خاطر...
  در مطلب: عکسی تاریخی از دانش آموزان دبستان دخترانه پروین اعتصامی اوز در سال ۱۳۳۷
 • سپاس از آقای شریف بازرگانی و همکارانش...
  در مطلب: عکسی تاریخی از دانش آموزان دبستان دخترانه پروین اعتصامی اوز در سال ۱۳۳۷
 • بسیار عالی. دل نوشته ای زیبا ویادگاری از معلمان خوب. و رحمت. کش. آن. دوران. یاد و خاطره آسان. گرامی...
  شهروند. اوز معلم در مطلب: عکسی تاریخی از دانش آموزان دبستان دخترانه پروین اعتصامی اوز در سال ۱۳۳۷
 • با تشکر. از همشهریان. عزیز دوستدار محیط زیست که باعث سرزندگی. طبیعت ومحیط زیست همگانی. میشوند...
  قابل توجه ریس محیط. زیست اوز در مطلب: دومین عملیات پاکسازی طبیعت محدوده آب انبارها با «مشارکت همگانی» در اوز انجام شد
 • درود به آقا فرهاد گل که همواره فردی توانا و فعال در همه ی زمینه های اجتماعی و فرهنگی بوده و مطالب و مقالات و اشعار زیادی را به ایرانیان و خصوصا همشهریان گرامی تقدیم کرده...
  محسن نامی دبی در مطلب: با نویسندگان اوز، فرهاد ابراهیم پور
 • Janaab Farhad aziz va danesh-parvar Zahmat shoma dar hefz zaban va farhang Evazi hamishe moered setaayesh man boodeh va mibaashad. Omidwaram khosh o horram, salem o tando...
  Saeed ahmoodian, M.D. در مطلب: با نویسندگان اوز، فرهاد ابراهیم پور
 • درود بر جناب محمودا ! قلمتان مانا!🦋...
  در مطلب: با نویسندگان اوز، فرهاد ابراهیم پور
 • دست انهایی که زحمت کشیدن درد نکند خدا برکت بدهد...
  در مطلب: بذرهایی که با محبت در دل طبیعت اوز کاشته شد